Co u nás najdeš?

Nejsme gigantem s miliardovým rozpočtem. Rozhodně u nás nenajdeš žádný korporátní bulšit. Právě naopak. Máme jedinečnou firemní kulturu a věříme, že kdo zažil IRESOFT a vytvořil si s námi nějakou zkušenost, to může potvrdit.

Budeš součástí rodiny

Budeš součástí rodiny

Staneš se součástí týmu s podobným smýšlením a stejnými hodnotami. Takoví lidé velice rychle a přirozeně navazují přátelské vztahy, takže si můžeš být jistý/á, že minimálně kamarády si tu najdeš i ty. Ještě pravděpodobněji u nás ale najdeš něco víc - něco jako druhou rodinu. Máme „Štěstěnu“, která se stará o naše blaho nejen v práci, ale i mimo. Když budeš mít čas a chuť, můžeš s námi na pivko, do divadla, sportovat, společně darovat krev… A budeme moc rádi, když se zapojí i tvoje rodina!

Uvolníš se v neformálním prostředí

Uvolníš se v neformálním prostředí

Nelpíme na byrokracii, na titulech nebo hierarchii. Každému můžeš tykat a otevřeně říct, co si myslíš - je jedno, jakou funkci má napsanou na vizitce. Na nic si nehrajeme a ty taky nemusíš. Choď oblečený v tom, co je ti příjemné, vyzdob si svoje prostředí, čím je ti milé a pracuj v poloze, která ti vyhovuje (třeba na fatboyi, vleže nebo dokonce doma v posteli :-)). Máme rádi jedinečnost - každý iresofťák je pro nás důležitý a my jej plně respektujeme.

Přátelský tým

Vyrosteš s námi

Rádi pomáháme lidem okolo nás se v životě posouvat a učit se novým věcem. Už máme nespočet skutečných příběhů, kdy se někdo z nás přehoupl na vyšší pozici nebo třeba dělá úplně něco jiného, co ho víc naplňuje a baví. Příležitost máš i ty! Záleží jen na tobě, jak se budeš chtít angažovat. Ve firmě máme spoustu chytrých a zajímavých lidí, od kterých se můžeš učit, můžeš mít svého kouče, můžeš přijít s něčím úplně novým… Každopádně si buď jistý/á, že naše prostředí a lidé kolem tebe ti budou oporou. Když budeš cokoliv potřebovat, tak to řekni - tvůj vedoucí je vstřícný člověk a bude se ti snažit vyhovět. Věř, že na spoustě věcech se u nás dá domluvit.

Práce ti bude dávat smysl

Práce ti bude dávat smysl

Naše produkty jsou úspěšné a pomáhají desítkám tisíc lidí v každodenní práci. Brzy uvidíš dopad své práce a budeš se podílet na tom, abychom získávali další a další spokojené zákazníky. Jsme týmoví hráči a tvoji kolegové se na tebe budou spoléhat. Jednoduše řečeno, budeš důležitou součástí našeho společného úspěchu.

Tvoje slovo půjde slyšet

Tvoje slovo půjde slyšet

Věříme, že firmu jde řídit i zespodu a že lidé v „první bojové linii“ mají častokrát ty nejlepší nápady, jak naši práci vylepšit. Proto ti budeme naslouchat. Budeš-li mít jakýkoliv nápad, jak něco dělat jinak - sem s ním! Můžeš být kreativní, uplatňovat svoje nápady, tvořivost a hravost. Každý názor nebo myšlenka je důležitá a nemusíš se bát ji sdílet.


Nekecáme

Jestli nekecáme a jací skutečně jsme, se přijeli podívat i profíci z COCUMY. Co o nás napsali se můžeš přesvědčit sám/sama.

Více

iresoftaci

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, nebo se rovnou přidat?

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2023. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.