Co u nás najdeš?

Nejsme gigantem s miliardovým rozpočtem. Rozhodně u nás nenajdeš žádný korporátní bulšit. Právě naopak. Máme jedinečnou firemní kulturu a věříme, že kdo zažil IReSoft a vytvořil si s námi nějakou zkušenost, to může potvrdit.

Budeš součástí rodiny

Budeš součástí rodiny

Staneš se součástí týmu s podobným smýšlením a stejnými hodnotami. Takoví lidé velice rychle a přirozeně navazují přátelské vztahy, takže si můžeš být jistý/á, že minimálně kamarády si tu najdeš i ty. Ještě pravděpodobněji u nás ale najdeš něco víc - něco jako druhou rodinu. Máme „Štěstěnu“, která se stará o naše blaho nejen v práci, ale i mimo. Když budeš mít čas a chuť, můžeš s námi na pivko, do divadla, sportovat, společně darovat krev… A budeme moc rádi, když se zapojí i tvoje rodina!

Uvolníš se v neformálním prostředí

Uvolníš se v neformálním prostředí

Nelpíme na byrokracii, na titulech nebo hierarchii. Každému můžeš tykat a otevřeně říct, co si myslíš - je jedno, jakou funkci má napsanou na vizitce. Na nic si nehrajeme a ty taky nemusíš. Choď oblečený v tom, co je ti příjemné, vyzdob si svoje prostředí, čím je ti milé a pracuj v poloze, která ti vyhovuje (třeba na fatboyi, vleže nebo dokonce doma v posteli :-)). Máme rádi jedinečnost - každý iresofťák je pro nás důležitý a my jej plně respektujeme.

Přátelský tým

Vyrosteš s námi

Rádi pomáháme lidem okolo nás se v životě posouvat a učit se novým věcem. Už máme nespočet skutečných příběhů, kdy se někdo z nás přehoupl na vyšší pozici nebo třeba dělá úplně něco jiného, co ho víc naplňuje a baví. Příležitost máš i ty! Záleží jen na tobě, jak se budeš chtít angažovat. Ve firmě máme spoustu chytrých a zajímavých lidí, od kterých se můžeš učit, můžeš mít svého kouče, můžeš přijít s něčím úplně novým… Každopádně si buď jistý/á, že naše prostředí a lidé kolem tebe ti budou oporou. Když budeš cokoliv potřebovat, tak to řekni - tvůj vedoucí je vstřícný člověk a bude se ti snažit vyhovět. Věř, že na spoustě věcech se u nás dá domluvit.

Práce ti bude dávat smysl

Práce ti bude dávat smysl

Naše produkty jsou úspěšné a pomáhají desítkám tisíc lidí v každodenní práci. Brzy uvidíš dopad své práce a budeš se podílet na tom, abychom získávali další a další spokojené zákazníky. Jsme týmoví hráči a tvoji kolegové se na tebe budou spoléhat. Jednoduše řečeno, budeš důležitou součástí našeho společného úspěchu.

Tvoje slovo půjde slyšet

Tvoje slovo půjde slyšet

Věříme, že firmu jde řídit i zespodu a že lidé v „první bojové linii“ mají častokrát ty nejlepší nápady, jak naši práci vylepšit. Proto ti budeme naslouchat. Budeš-li mít jakýkoliv nápad, jak něco dělat jinak - sem s ním! Můžeš být kreativní, uplatňovat svoje nápady, tvořivost a hravost. Každý názor nebo myšlenka je důležitá a nemusíš se bát ji sdílet.


Nekecáme

Jestli nekecáme a jací skutečně jsme, se přijeli podívat i profíci z COCUMY. Co o nás napsali se můžeš přesvědčit sám/sama.

Více

iresoftaci

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
 
chcizazit@iresoft.cz

Chci být součástí vaší cesty

Renata Balíková
HR manažer
 



balikova@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZ



Pridej

Napiš si o tištěný IReBook 2018!

Napiš si o IReBook 2018. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mejl a číslo. Domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail, nebo číslo zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s Tebou v souvislosti se zasláním IReBooku.
Tvoji emailovou adresu, případně číslo a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IReBooku zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.