Samostatný konzultant uživatelské podpory


Výsledkem tvé práce budou spokojení zákazníci, kteří chtějí využívat naše informační systémy. Díky trpělivému naslouchání a řešení potřeb našich zákazníků vyčaruješ úsměvy na jejich tvářích.

Mrkni na video, jak vypadá takový pracovní den našeho konzultanta Milana:
1. DEN 
2. DEN 

Bavilo by Tě dělat práci jako Milan, který pomáhá našim zákazníkům z řad poskytovatelů sociálních služeb? Baví tě práce s PC? Troufáš si převzít zodpovědnost za zavedení informačních systémů a nadchnout i uživatele, kteří s PC běžně nepracují? Máš chuť neustále rozšiřovat své znalosti a dovednosti a překonávat sám sebe? Pak věříme, že budeš ten správný kolega a zapadneš do naší party. Našimi produkty pomáháme 2000 zákazníkům a ty jim můžeš pomáhat s námi. A to v první linii!

Z čeho budeš mít dobrý pocit?

Výsledkem tvé práce budou spokojení zákazníci, kteří chtějí využívat naše informační systémy. Díky trpělivému naslouchání a řešení potřeb našich zákazníků vyčaruješ úsměvy na jejich tvářích.

Co tě u nás čeká?

Alespoň jednou týdně pojedeš instalovat a zaškolit produkty přímo k naším zákazníkům po celé ČR i SR. Budou také dny, kdy budeš moci zůstat v kanceláři v Brně a komunikovat s našimi zákazníky po telefonu. A pokud jsi ranní ptáče, určitě oceníš, že začínáme v 7 hodin.

Co by ti nemělo chybět?

Platný řidičský průkaz B, uživatelská znalost práce s PC a Windows, nadšení a ochota zlepšovat se.

Co za to získáš?

Staneš se členem skvělé party iresofťáků, kteří na tebe budou spoléhat. Budeš se cítit užitečný a výsledky svého snažení uvidíš hned. A rozhodně to nebude žádný stereotyp.

Těšíme se na tebe.


Údaje označené * potřebujeme, abychom se ti mohli obratem ozvat.

Poučení: Zadané údaje zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s Tebou v souvislosti s žádostí o pracovní pozici u nás. Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.

Full stack zkušený .NET programátor

Full stack zkušený
.NET programátor

Detail

Tester ERP systému

Tester
ERP systému

Detail

Konzultant s IT zaměřením

Konzultant
s IT zaměřením

Detail

Navrhni si vlastní
 

Vlastní pozice

Detail

Máš dotazy?

Pokud se chceš na cokoliv zeptat, ozvi se Elišce!

Eliška Graciasová
Personalistka
Expert na iresoftí talenty

+ 420 775 090 689
graciasova@iresoft.czPridej

Chci se stavit na sušenku

Napiš nám nebo zavolej, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


chcizazit@iresoft.cz
+420 775 090 689