Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IReSoftu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Renata Balíková

HR manažerka

Balíková Balíková Balíková

Jmenuji se Renáta Balíková a součástí IRESOFTu jsem od dubna roku 2019, kdy jsem dostala na starosti posouvat oblast HR až za hranici všedních možností.

V oblasti HR se pohybuji více než 10 let. Prošla jsem si státní správou i různými oblastmi v komerční sféře a stále jsem vnitřně hledala firmu, kde mi bude dobře a HR bude mít své pevné místo.

A takovou jsem našla a jsem moc ráda, že jsem dostala příležitost stát se součástí IRESOFTu. Starám se tu hlavně o to, aby o nás bylo slyšet a přitahovali jsme ty správné lidi, kteří k nám skvěle zapadnou. Taky mě baví ladit náš onboarding, protože chci, aby se našim nováčkům u nás dařilo dobře. V tom mi pomáhá i moje týmová parťačka Andrejka (Štěstěna).

Svůj volný čas se snažím trávit se svojí rodinou. Mám dceru Nikolku a kromě toho se starám o náš dům a zahradu. A když zbude čas a chci zrelaxovat, vyrazím na pěší túru, miluji hory v létě, kolo nebo jsem jen tak doma a tvořím.

Balíková

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.