Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Jirka Halousek

Vede ty, co vedou

Halousek "Ať už si myslíte, že něco dokážete nebo nedokážete, v obou případech máte pravdu."

Tento citát vyjadřuje můj přístup k životu. Nese v sobě čtyři prvky, které mám v sobě hluboce zakořeněné. Za prvé to, že můžu svobodně myslet, tedy nejsem pouhou obětí, ale jsem tvůrcem vlastního života. Za druhé to, že mám pozitivní přístup k životu a jsem optimista. Jsem přesvědčen, že když se chce, všechno jde. Za třetí jsem si vědom toho, co dokážu sám a co dokážu společně se svými lidmi. Co ještě neumím, to se po cestě naučím. A za čtvrté si uvědomuji, jak je pravda relativní. Nikdo nemá patent na rozum, protože vždycky to je jen názor vycházející ze zkušeností jednotlivce.

Co je mým posláním? Chci vytvořit svobodnou a skvěle fungující společnost, která má pozitivní dopad jak na všechny lidi, kteří s ní spojili svůj život, tak na zákazníky, kteří jsou díky nám úspěšnější. Zároveň si přeji, aby naše odvaha "jít proti proudu" byla inspirací pro ostatní a společně s námi se nebáli vystoupit z davu a začali dělat věci jinak, než je u nás běžné.

Halousek Proč? Protože věřím, že jako "zaměstnavatel" mám zodpovědnost za své lidi, kteří se rozhodli věnovat to nejcennější, co mají - tedy svůj čas a pozornost - právě IRESOFTu. Jsem jim za to vděčný a neberu to jako samozřejmost. Beru lidi ve firmě jako své partnery, nikoliv lidské zdroje. A to, jak se k sobě chováme a jaké hodnoty a smysl nás spojují, to z velké části ovlivňuje to, jak se díváme na svět a jak se cítíme v osobním životě. Život není nekonečný a neměli bychom rezignovat na to, že nás práce nemusí bavit a musíme ji jen "přežít", abychom mohli "žít" někde jinde a někdy jindy. Jsem přesvědčený, že práce by nám měla dávat smysl, měla nás bavit a naplňovat. Pak se budeme cítit lépe i v osobním životě a budem žít smysluplnější životy. A tomu chci věnovat svoje úsilí.

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2021. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.