Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IReSoftu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Jirka Halousek

Vede ty, co vedou

Halousek "Ať už si myslíte, že něco dokážete nebo nedokážete, v obou případech máte pravdu."

Tento citát vyjadřuje můj přístup k životu. Nese v sobě čtyři prvky, které mám v sobě hluboce zakořeněné. Za prvé to, že můžu svobodně myslet, tedy nejsem pouhou obětí, ale jsem tvůrcem vlastního života. Za druhé to, že mám pozitivní přístup k životu a jsem optimista. Jsem přesvědčen, že když se chce, všechno jde. Za třetí jsem si vědom toho, co dokážu sám a co dokážu společně se svými lidmi. Co ještě neumím, to se po cestě naučím. A za čtvrté si uvědomuji, jak je pravda relativní. Nikdo nemá patent na rozum, protože vždycky to je jen názor vycházející ze zkušeností jednotlivce.

Co je mým posláním? Chci vytvořit svobodnou a skvěle fungující společnost, která má pozitivní dopad jak na všechny lidi, kteří s ní spojili svůj život, tak na zákazníky, kteří jsou díky nám úspěšnější. Zároveň si přeji, aby naše odvaha "jít proti proudu" byla inspirací pro ostatní a společně s námi se nebáli vystoupit z davu a začali dělat věci jinak, než je u nás běžné.

Halousek Proč? Protože věřím, že jako "zaměstnavatel" mám zodpovědnost za své lidi, kteří se rozhodli věnovat to nejcennější, co mají - tedy svůj čas a pozornost - právě IReSoftu. Jsem jim za to vděčný a neberu to jako samozřejmost. Beru lidi ve firmě jako své partnery, nikoliv lidské zdroje. A to, jak se k sobě chováme a jaké hodnoty a smysl nás spojují, to z velké části ovlivňuje to, jak se díváme na svět a jak se cítíme v osobním životě. Život není nekonečný a neměli bychom rezignovat na to, že nás práce nemusí bavit a musíme ji jen "přežít", abychom mohli "žít" někde jinde a někdy jindy. Jsem přesvědčený, že práce by nám měla dávat smysl, měla nás bavit a naplňovat. Pak se budeme cítit lépe i v osobním životě a budem žít smysluplnější životy. A tomu chci věnovat svoje úsilí.

Přidám i něco z osobního života. Mám moc šikovného syna Jakuba (2 roky) a úžasnou polovičku Dášu. Bez její podpory bych nemohl hrát svůj život naplno. Baví mě golf, cestování po světě a mám rád italskou kuchyni. Jestli mi chcete udělat radost, dejte mi dobré víno :)

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
 
chcizazit@iresoft.cz

Chci být součástí vaší cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IReBook 2018!

Napiš si o IReBook 2018. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mejl a číslo. Domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail, nebo číslo zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s Tebou v souvislosti se zasláním IReBooku.
Tvoji emailovou adresu, případně číslo a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IReBooku zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.