Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IReSoftu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Šárka Hašová

Vedoucí obchodního týmu

Hasova Narodila jsem se v Brně, kde stále bydlím i pracuji. Po základní škole jsem nastoupila na studium na chemické průmyslovce a věnovala jsem se oboru se zaměřením na ochranu životního prostředí. Dnes si na chemii vzpomenu jen při odlakování nehtů :-). Poté jsem vystudovala zemědělskou a lesnickou fakultu na Mendelově univerzitě – obor Odpadové hospodářství. Po promoci jsem dostala příležitost pracovat půl roku jako obchodní zástupce ve firmě, která se specializovala na výrobu a montáž kuchyňských linek, dodnes ji mám u nich objednanou :-). Zde jsem dostala první příležitost řídit auto, které mi bylo svěřeno a vnímat požadavky svých klientů. Pak už přišel IRESOFT.

IRESOFT je společnost, ve které jsem začínala jako první zaměstnanec, nyní nás je přes 80 a stále se rozrůstáme. Jsem v současné době vedoucí týmu obchodu a vedu skvělý tým obchodníků, se kterými si rozumím, vzájemně si nasloucháme a předávám jim své nadšení a zkušenosti získané po dobu 15 let v této firmě. Snažím se být vnímavá a užitečná vedoucí. Má práce mě velmi naplňuje a snažím se stále vzdělávat a pracovat na svých dovednostech. Mým cílem jsou nejen spokojení zaměstnanci, ale zejména naši klienti, kteří s námi rádi spolupracují a naše informační systémy používají s potěšením.

V roce 2014 do mého týmu přibyl nejdůležitější článek – moje dcera Karolínka.
Hasova Hasova Hasova

Je spousta aktivit, kterým bych se ráda ve volném čase věnovala, většinu z nich zatím odkládám na později. Z těch, které zvládám mohu jmenovat četbu odborné literatury, procházky se svou dcerou a manželem, sledování zajímavých filmů. Ráda peču moučníky, baví mě vaření, ovšem přistupuji k němu velmi obezřetně a vždy mám v dosahu Kuchařku naší vesnice :-). Ze zvířat tíhnu ke kočkám, proto máme doma jezevčíka, který se jmenuje Kocour :-). Baví mě cestování a poznávání krásných koutů naší země i v zahraničí.

Mým poznávacím znamením je úsměv na tváři a smích, co mě vždy prozradí :-)

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2023. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.