Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IReSoftu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Šárka Hašová

Vedoucí obchodního týmu a týmu podpory

Hasova Narodila jsem se v Brně, kde stále bydlím i pracuji. Po základní škole jsem nastoupila na studium na chemické průmyslovce a věnovala jsem se oboru se zaměřením na ochranu životního prostředí. Dnes si na chemii vzpomenu jen při odlakování nehtů :-). Poté jsem vystudovala zemědělskou a lesnickou fakultu na Mendelově univerzitě – obor Odpadové hospodářství. Po promoci jsem dostala příležitost pracovat půl roku jako obchodní zástupce ve firmě, která se specializovala na výrobu a montáž kuchyňských linek, dodnes ji mám u nich objednanou :-). Zde jsem dostala první příležitost řídit auto, které mi bylo svěřeno a vnímat požadavky svých klientů. Pak už přišel IReSoft.

IReSoft je společnost, ve které jsem začínala jako první zaměstnanec, nyní nás je přes 60 a stále se rozrůstáme. Jsem v současné době vedoucí týmu obchodu a podpory a vedu skvělý tým obchodníků a konzultantů, se kterými si rozumím, vzájemně si nasloucháme a předávám jim své nadšení a zkušenosti získané po dobu 11 let v této firmě. Snažím se být vnímavá a užitečná vedoucí. Má práce mě velmi naplňuje a snažím se stále vzdělávat a pracovat na svých dovednostech. Mým cílem jsou nejen spokojení zaměstnanci, ale zejména naši klienti, kteří s námi rádi spolupracují a naše informační systémy používají s potěšením.

V roce 2014 do mého týmu přibyl nejdůležitější článek – moje dcera Karolínka. Na rodičovskou dovolenou jsem nenastoupila, delegovala jsem na ni manžela :-)
Hasova Hasova Hasova

Je spousta aktivit, kterým bych se ráda ve volném čase věnovala, většinu z nich zatím odkládám na později. Z těch, které zvládám mohu jmenovat četbu odborné literatury, procházky se svou dcerou a manželem, sledování zajímavých filmů, většinou vidím prvních deset minut :-). Ráda peču moučníky, baví mě vaření, ovšem přistupuji k němu velmi obezřetně a vždy mám v dosahu Kuchařku naší vesnice :-). Ze zvířat tíhnu ke kočkám, proto máme doma jezevčíka, který se jmenuje Kocour :-). Baví mě cestování a poznávání krásných koutů naší země i v zahraničí.

Byla a stále ještě je pro mě velká výzva skloubit práci a starost o dceru, ale jsem živou ukázkou, že to lze :). Je potřeba využít všech svých organizačních a přesvědčujících schopností, mít ve své blízkosti ty správné lidi, kteří mi pomohou a nebránit se novým poznatkům a výzvám, které mě posouvají dále. A co je nejdůležitější, mít vždy na tváři úsměv a být pozitivně naladěna. :-)

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
 
chcizazit@iresoft.cz

Chci být součástí vaší cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IReBook 2018!

Napiš si o IReBook 2018. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mejl a číslo. Domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail, nebo číslo zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s Tebou v souvislosti se zasláním IReBooku.
Tvoji emailovou adresu, případně číslo a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IReBooku zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.