Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Lucie Havlátová

Office manažerka

Havlatova Havlatova Havlatova

Do IRESOFTu jsem nastoupila hned po škole, kde jsem studovala ekonomicko-právní obor. Moje dřívější zaměření bylo ale úplně jiné. Chtěla jsem se věnovat službám a hotelnictví, bavily mě cizí jazyky a přímá komunikace s lidmi. Pak se ale moje cesta začala ubírat jiným směrem, a když se naskytla možnost mé vědomosti někde využít a hlavně načerpat ty praktické dovednosti, které jsou mnohem cennější, neváhala jsem ani minutu. Nešlo totiž jen o to, že se mi zamlouvala pozice jako taková, ale hlavně ti lidi byli hóóódně přátelští a milí:) A tak tomu je doposud, i když z původně asi 10 lidí je nás teď kolem 90. A lidé, to je hlavní důvod, který mě tady drží doposud. Jsem společenský tvor, a proto mám ráda, když se lidé dokážou pobavit a zajímají se o sebe navzájem. Vedle toho také oceňuji tu svobodu, kterou zde máme a jako pro mámu je pro mě fakt důležitá. Hledí se na výsledky a to, že na nich pracuji třeba v jedenáct v noci nebo o víkendu, když děti usnou, tak to už nikdo neřeší. Maminky jistě pochopí, co tím chci říct a jak si toto opravdu užívám :)

Nyní jsem na pozici vedoucí office týmu, ale tak to nebylo od začátku. Myslím si, že mám cennou zkušenost v tom, že jsem si prošla téměř všemi pozicemi, které v týmu mám a to mi (alespoň si myslím :)) dává možnost lépe porozumět problémům, ale i radostem, které moji kolegové v týmu prožívají. Jsme tým, kde najdete jak kreativce, tak pečlivé jedince, kteří mají rádi řád a to mě fakt baví ..Skvěle se doplňujeme.. Jak se říká: „ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady uděláme moc“ :) A to neplatí jen v našem týmu, ale v celé firmě. Máme možnost se navzájem učit, inspirovat, pomáhat si …

Jak už jsem zmiňovala, nejdůležitější jsou pro mě vztahy. A to na všech rovinách. Jak v práci, tak v osobním životě. Miluju chvíle strávené s mým manželem, dcerami, rodinou, přáteli. Jestli je to doma u rodinného krbu, v přírodě nebo někde jinde, to už neřeším.

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2023. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.