Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Lucie Havlátová

Office manažerka

Havlatova Havlatova Havlatova

Do IRESOFTu jsem nastoupila hned po škole, kde jsem studovala ekonomicko-právní obor. Moje dřívější zaměření bylo ale úplně jiné. Chtěla jsem se věnovat službám a hotelnictví, bavily mě cizí jazyky a přímá komunikace s lidmi. Pak se ale moje cesta začala ubírat jiným směrem, a když se naskytla možnost mé vědomosti někde využít a hlavně načerpat ty praktické dovednosti, které jsou mnohem cennější, neváhala jsem ani minutu. Nešlo totiž jen o to, že se mi zamlouvala pozice jako taková, ale hlavně ti lidi byli hóóódně přátelští a milí:) A tak tomu je doposud, i když z původně asi 10 lidí je nás teď kolem 60. A lidé, to je hlavní důvod, který mě tady drží doposud. Jsem společenský tvor, a proto mám ráda, když se lidé dokážou pobavit a zajímají se o sebe navzájem. Vedle toho také oceňuji tu svobodu, kterou zde máme a jako pro mámu je pro mě fakt důležitá. Hledí se na výsledky a to, že na nich pracuji třeba v jedenáct v noci nebo o víkendu, když děti usnou, tak to už nikdo neřeší. Maminky jistě pochopí, co tím chci říct a jak si toto opravdu užívám :)

Nyní jsem na pozici vedoucí office týmu, ale tak to nebylo od začátku. Myslím si, že mám cennou zkušenost v tom, že jsem si prošla téměř všemi pozicemi, které v týmu mám a to mi (alespoň si myslím :)) dává možnost lépe porozumět problémům, ale i radostem, které moji kolegové v týmu prožívají. Jsme tým, kde najdete jak kreativce, tak pečlivé jedince, kteří mají rádi řád a to mě fakt baví ..Skvěle se doplňujeme.. Jak se říká: „ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady uděláme moc“ :) A to neplatí jen v našem týmu, ale v celé firmě. Máme možnost se navzájem učit, inspirovat, pomáhat si …

Jak už jsem zmiňovala, nejdůležitější jsou pro mě vztahy. A to na všech rovinách. Jak v práci, tak v osobním životě. Miluju chvíle strávené s mým manželem, dcerami, rodinou, přáteli. Jestli je to doma u rodinného krbu, v přírodě nebo někde jinde, to už neřeším.

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
 
chcizazit@iresoft.cz

Chci být součástí vaší cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2019. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.