Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Michal Hochman

Vedoucí komerčních služeb

Hochman Hochman Hochman

Ahoj, jmenuji se Michal. Pocházím z Trenčína ze Slovenska. Jako mnoho dalších jsem po IT střední škole zabrousil do Brna na MU, kde jsem studoval aplikovanou informatiku a nějak se mi místní podnebí zalíbilo, tak jsem tu zůstal. Už při střední jsem sháněl zakázky a dělali jsme s kamarády weby, grafiku, videa apod. Přes vysokou jsem už normálně pracoval a měl i živnost. Začal mě bavit obchod a následně jsem vedl tým asi 15 obchodníků, dělal pohovory apod.

Poté jsem v roku 2013 nastoupil do IRESOFTU jako produktový manažer tehdy nového systému IZIO. Postupně jsem vzal na sebe další produkty včetně obchodního týmu, pak podpory, marketingu a teď i vývoje. Současně jsem studoval dálkově další IT vysokou, pak jsem si udělal MBA a teď dělám doktorát. Hodně mi záleží na vztazích na pracovišti a abychom se vzájemně doplňovali. I proto si každého nového člena vybírá i celý tým v průběhu pohovoru. Myslím, že ve firmě jsme lidi, kteří rádi tráví spolu čas i mimo pracovní dobu.

Práce mi dává smysl a naplňuje mě. Baví mě pracovat v IT prostředí, s lidmi a dělat obchodní aktivity. Ve volném čase se věnuji sportu, rodině, přítelkyni, osobnímu rozvoji a pořád spekuluji a přemýšlím, kam to můžeme posunout dál. 😊

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
 
chcizazit@iresoft.cz

Chci být součástí vaší cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2019. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.