Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Michal Hochman

Vedoucí komerčních služeb

Hochman Hochman Hochman

Ahoj, jmenuji se Michal. Pocházím z Trenčína ze Slovenska. Jako mnoho dalších jsem po IT střední škole zabrousil do Brna na MU, kde jsem studoval aplikovanou informatiku a nějak se mi místní podnebí zalíbilo, tak jsem tu zůstal. Už při střední jsem sháněl zakázky a dělali jsme s kamarády weby, grafiku, videa apod. Přes vysokou jsem už normálně pracoval a měl i živnost. Začal mě bavit obchod a následně jsem vedl tým asi 15 obchodníků, dělal pohovory apod.

Poté jsem v roku 2013 nastoupil do IRESOFTU jako produktový manažer tehdy nového systému IZIO. Postupně jsem vzal na sebe další produkty včetně obchodního týmu, pak podpory, marketingu a teď i vývoje. Současně jsem studoval dálkově další IT vysokou, pak jsem si udělal MBA a teď dělám doktorát. Hodně mi záleží na vztazích na pracovišti a abychom se vzájemně doplňovali. I proto si každého nového člena vybírá i celý tým v průběhu pohovoru. Myslím, že ve firmě jsme lidi, kteří rádi tráví spolu čas i mimo pracovní dobu.

Práce mi dává smysl a naplňuje mě. Baví mě pracovat v IT prostředí, s lidmi a dělat obchodní aktivity. Ve volném čase se věnuji sportu, rodině, přítelkyni, osobnímu rozvoji a pořád spekuluji a přemýšlím, kam to můžeme posunout dál. 😊

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2023. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.