Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Pepa Holán

Projektový, procesní manažer a agilní kouč

Holan Holan Holan Holan

Původně jsem z malé vesničky kousek od Jeseníku skoro na hranicích s Polskem. Do Brna jsem se dostal díky studiu na vysoké škole. K IT jsem se dostal náhodou, protože v době, kdy jsem se na gymplu rozhodoval, co budu dělat, tělovýchova byla jasnou volbou. To jsem ještě hrál fotbal na ligové úrovní. Ale přišlo zranění a rozhodl jsem se jít "na počítače", protože mě bavilo hrát hry :-) Podařilo se mi vystudovat VUT v Brně faktu Informatiky. Už během studia jsem nastoupil do největší české softwarové firmy jako programátor v Javě. Dlouhodobě jsem pracoval také v Praze, Bratislavě a Hradci Králové a musím říct, ž e Brno mě oslovilo nejvíc a rozhodl jsem se v Brně zůstat. Z Javy jsem se dostal na projekty v Ruby on Rails a nakonec jsem skončil u .NET C#.

Do IRESOFTu jsem nastoupil v roce 2009 jako 13 zaměstnanec. Mým úkolem bylo vybudovat vývojový tým, který v C# naprogramuje druhou generaci našeho systému CYGNUS. Podařilo se mi vybudovat tým o velikosti přes 20 lidí a během několika let se nám povedlo vydat několik úspěšných produktů v různých technologiích a platformách - C#, C++, Java, PHP, Objective C, Windows, iOS, Android atd… . Asi po osmi letech mi pozice Vedoucího týmu .NET přestala dávat smysl a chtěl jsem se posunout dál.

Mým novým myslem mé práce je, aby IRESOFT běžel jak namazaný stroj. Propojuji lidi a týmy nad byznysem v rámci celé firmy, aby nám fungovala komunikace, proudily informace a vzkvétala spolupráce. Jedním z mých nejdůležitějších výsledků je dodávání projektů v domluveném termínu tak, aby bylo co nejméně problémů a co nejméně naštvaných lidí :-) Baví mě měnit prostředí, aby se nám všem pracovalo lépe. Vzhlédl jsem se v agilním světě a zavádění agilních technik do IRESOFTu mi dělá radost. Hlavně když vidím, kam jsme se díky tomu posunuli.

Hlavu se snažím formátovat sportem - fotbal, futsal, posilovna. Také miluji vůni benzínu. Dříve jsem jezdil motokros a konečně se mi podařilo dostavět své auto K-1 Attack. Ale je to nekonečný příběh, na dílně trávím stále skoro veškerý volný čas…

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2023. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.