Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IReSoftu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Pepa Holán

Vedoucí vývojového týmu

IReSoft se za poslední dobu hodně změnil a ušel obrovský kus cesty. Během letošního roku došlo také k obrovské změně v mém týmu. Rozhodl jsem se rozloučit s několika členy týmu, aby mohla začít „cesta ke svobodě“. Bylo to pro mě jedno z nejtěžších období v životě, ale vůbec toho nelituji. Začali jsme fungovat lépe, zodpovědněji a efektivněji. Proto jsme mohli zavést ROWE - prostředí založené na výsledcích. Dělej si odkud chceš a kdy chceš, ale důležité jsou výsledky :).

Prostě snažíme se stále něco měnit a posouvat dále. Občas se to sice nepovede, ale kdo nic nedělá nic nepokazí. Důležité je se z toho poučit a příště to udělat jinak. Myslím, že nám všem záleží, aby byla naše firma stále lepší a silnější, a to je to, co mě drží v IReSoftu.

Vím, že moje práce má smysl, protože můžu spoustu věcí ovlivnit a změnit, aby se lidé kolem mě měli lépe.

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
 
chcizazit@iresoft.cz

Chci být součástí vaší cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IReBook 2018!

Napiš si o IReBook 2018. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mejl a číslo. Domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail, nebo číslo zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s Tebou v souvislosti se zasláním IReBooku.
Tvoji emailovou adresu, případně číslo a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IReBooku zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.