Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Pepa Holán

Projektový, procesní manažer a agilní kouč

Holan Holan Holan Holan

Původně jsem z malé vesničky kousek od Jeseníku skoro na hranicích s Polskem. Do Brna jsem se dostal díky studiu na vysoké škole. K IT jsem se dostal náhodou, protože v době, kdy jsem se na gymplu rozhodoval, co budu dělat, tělovýchova byla jasnou volbou. To jsem ještě hrál fotbal na ligové úrovní. Ale přišlo zranění a rozhodl jsem se jít "na počítače", protože mě bavilo hrát hry :-) Podařilo se mi vystudovat VUT v Brně faktu Informatiky. Už během studia jsem nastoupil do největší české softwarové firmy jako programátor v Javě. Dlouhodobě jsem pracoval také v Praze, Bratislavě a Hradci Králové a musím říct, ž e Brno mě oslovilo nejvíc a rozhodl jsem se v Brně zůstat. Z Javy jsem se dostal na projekty v Ruby on Rails a nakonec jsem skončil u .NET C#.

Do IRESOFTu jsem nastoupil v roce 2009 jako 13 zaměstnanec. Mým úkolem bylo vybudovat vývojový tým, který v C# naprogramuje druhou generaci našeho systému CYGNUS. Podařilo se mi vybudovat tým o velikosti přes 20 lidí a během několika let se nám povedlo vydat několik úspěšných produktů v různých technologiích a platformách - C#, C++, Java, PHP, Objective C, Windows, iOS, Android atd… . Asi po osmi letech mi pozice Vedoucího týmu .NET přestala dávat smysl a chtěl jsem se posunout dál.

Mým novým myslem mé práce je, aby IRESOFT běžel jak namazaný stroj. Propojuji lidi a týmy nad byznysem v rámci celé firmy, aby nám fungovala komunikace, proudily informace a vzkvétala spolupráce. Jedním z mých nejdůležitějších výsledků je dodávání projektů v domluveném termínu tak, aby bylo co nejméně problémů a co nejméně naštvaných lidí :-) Baví mě měnit prostředí, aby se nám všem pracovalo lépe. Vzhlédl jsem se v agilním světě a zavádění agilních technik do IRESOFTu mi dělá radost. Hlavně když vidím, kam jsme se díky tomu posunuli.

Hlavu se snažím formátovat sportem - fotbal, futsal, posilovna. Také miluji vůni benzínu. Dříve jsem jezdil motokros a konečně se mi podařilo dostavět své auto K-1 Attack. Ale je to nekonečný příběh, na dílně trávím stále skoro veškerý volný čas…

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
 
chcizazit@iresoft.cz

Chci být součástí vaší cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2019. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.