Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Honza Malota

Vedoucí podpory

Malota

Ahoj ty, kdo právě čteš :-),
jmenuju se Honza, v IRESOFTu pracuju od roku 2010, nejdříve jako konzultant, pak obchodní konzultant, teď jako vedoucí podpory. A protože mě práce baví, opravdu hodně času trávím zde v Brně. Pokud byste však čekali, že v Brně na mě narazíte i ve volném čase, tak opak je pravdou. Můj domov se nachází o něco východněji v těsné blízkosti města, jehož historie je nedílně spjata s výrobou obuvi a jménem Baťa. Ve Zlíně jsem se narodil, a i když jsem značnou část dětství a dospívání strávil ve východních Čechách, před třemi lety jsem se tam vrátil a v přilehlých Karlovicích vychováváme s manželkou naše děti Kryštofa a Anežku - a občas, nechtěně i mého více než 80ti letého dědu. Předpokládám, že lepších výsledků dosáhneme u dětí! Ale, kdo ví.

Malota

Člověk totiž nikdy neví, co život přinese. Podobně jak se měnil můj profesní záměr :-). Na střední škole ve Dvoře Králové nad Labem, městě které bylo dlouhou dobu rovněž mým domovem, jsem vystudoval obor správa počítačových sítí a programování a svoji profesní budoucnost jsem tehdy viděl ryze v oblasti IT. Brzy jsem si ale uvědomil, že to pro mě není to tzv. pravé ořechové. Počítačová obrazovka mi jako společník nestačila, chtěl jsem komunikovat s druhými lidmi. Proto jsem pokračoval v Hradci Králové oborem Informační management, který mi umožnil propojit svět počítačů s humanitnějšími obory. Díky tomu dnes ve své práci skutečně hodně komunikuju s lidmi a se světem IT jsem ve spojení skrze informační systémy, které našim zákazníkům nabízíme.

Malota

V oblasti komunikace se zákazníkem jsem se v IRESOFTu postupně dostal až k vedení týmu zaměřeného na péči o zákazníka. Vedu různorodý a přitom skvělý tým konzultantů zákaznické péče, který směrem ven reprezentuje IRESOFT a směřem dovnitř ukazuje IRESOFTu zákazníka a jeho svět. Jsme tváří a hlasem CYGNUSu, naší vlajkové lodi - informačního systému pro poskytovatele sociálních služeb. Pečujeme o zákazníky od prvního setkání s programem, stejně jako později, kdy rozvíjíme jejich dovednosti a jistotu v další práci s ním skrze telefon a mail. Žijeme tím, že komunikujeme, školíme, řešíme dotazy i zjišťujeme potřeby – pomáháme. Mým hlavním cílem je tvořit v týmu motivující a podporující prostředí pro každého jeho člena, protože věřím, že se to v konečném důsledku projeví nejen ve spokojenosti týmu, ale především našich zákazníků.

Malota

No a co já a volný čas? Dříve jsem se hodně věnoval natáčení videa a jeho stříhání. Vedle toho jsem s železnou pravidelností rozšiřoval své hudební obzory vším, co se dalo poslouchat. V současnosti veškerý svůj volný čas věnuju rodinně a také provozování rozličných „zahradních sportů“ na několika stanovištích naší rozsáhlé zahrady. A vedle toho občas běhám a jezdím na kole.

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Jestli chceš, podívej se na video IREBOOKu.

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.