Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Jaroslav Stehlík

Procesní manažer

Holan Holan Holan Holan

Rád dělám s lidmi, kteří jsou do práce zapálení a těch se u nás v IRESOFTu sešlo opravdu hodně.

Pocházím z malé vesničky kousek od Hustopečí u Brna. Na střední i vyšší odbornou školu jsem dojížděl do Brna, a tak když se řešila volba, kde se usadit, tak Brno byla jasná volba.

V IRESOFTu jsem od roku 2007 a práce mě úplně pohltila, takže si na dobu "přediresoftí" už téměř nepamatuji. Nejdříve jsem jako konzultant učil uživatele pracovat s programem CYGNUS. Poté jsem se přesunul do sféry obchodu a jako obchodník jsem ho několik let velmi úspěšně prodával. Z obou těchto pozic, jsem si odnesl obrovskou znalost produktu, zákazníků a jejich potřeb. Z toho těžím ve své současné pozici, ve které je mou hlavní pracovní náplní zajistit a koordinovat úspěšné doručení našeho skvělého softwaru konečnému uživateli. Pro svou opravdu dlouhou historii ve firmě jsem "namočený" do různých menších aktivit a občas už se vážně musím krotit (týden má pouze 7 dní).

Líbí se mi, že máme možnost se neustále rozvíjet a vzdělávat. Minulý rok jsem úspěšně dokončil studium BBA a v současnosti studuji MBA. Na tomto vzdělávání je super, že si můžete nově získané vědomosti hned vyzkoušet v praxi.

Pokud zrovna nevěnuji čas práci, tak energii věnuji své rodině (jedno mimčo a dva puberťáci dají zabrat). Ve volném čase se snažím vykompenzovat prosezené hodiny u počítače, a tak chodím běhat, cvičit a obzvlášť mám rád dlouhé procházky. Mým největším koníčkem je četba, a to téměř všeho, ale nejraději mám historii, detektivky a sci-fi. Je skvělé, když si můžu pustit milovaný pořad Toulky českou minulostí a jít pěšky do práce (3 km).

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.