Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Martin Szolár

Vedoucí vývojového týmu

Mám rád systémy
Vždy mě to táhlo k vytváření systémů. Na škole jsem si naprogramoval vlastní web/intranet, který postupně přerostl v obrovský osobní systém "na všechno". Stejně tak jsem pro každý svůj koníček v době aktivního zájmu vytvořil web se spoustou funkčností, včetně diskuzního fóra, za účelem podpořit komunitu.

Postupem let přestávalo dávat smysl věnovat tak velké úsilí tvorbě vlastních systémů, když vznikla spousta obdobných řešení, které stačilo začít inteligentně využívat. Své schopnosti jsem tedy po škole namířil do kariéry analytika. Díky spolupráci v týmu se dají tvořit větší komplexnější systémy a většinou i rychleji :). Navrhl jsem například internetové bankovnictví pro družstevní záložnu a novou generaci vyúčtovacího systému pro sociální služby. Všechny systémy, které jsem pomáhal tvořit, měly vždy obrovský důraz na vnitřní kvalitu uspořádání a dlouhodobou udržovatelnost.

Szolar

Mám rád smysl a svobodu
Spolupráce v týmu přináší další rozměry, ať už je to spolupráce s kolegy nebo řízení a směřování produktů. V polovině roku 2016 jsem dospěl k tomu, že nejužitečnější budu v roli, která bude pomáhat tak, aby vše ve vývoji fungovalo co nejlépe a přeorientoval jsem se do role vedoucího vývoje. Spolu s relativně malým a stabilním týmem tvoříme dále systém CYGNUS 2 tak, aby rychle rostl a zůstal udržovatelným.

Neméně podstatná se pro mě stala i firemní kultura IRESOFTu. Líbí se mi směr svobodné firmy, který už několik let držíme. Každý rok se těším, co nového přijde, co zažiju a hlavně co se naučím. Nedávno jsem se odstěhoval z Brna, protože jsme založili spolu s dalšími rodinami komunitní farmu poblíž Slapské přehrady. Ale díky tomu, jaký IReSoft je, můžu být i nadále součástí jeho příběhu.

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
 
chcizazit@iresoft.cz

Chci být součástí vaší cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2019. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.