Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Bob Tmej

Vedoucí týmu IT podpory

Tmej Tmej Tmej

Pocházím z České Třebové ve Východních Čechách. Do IRESOFTu jsem nastoupil hned po vystudování oboru Informační technologie na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Nastupoval jsem jako dvanáctý zaměstnanec na pozici programátora. Později školil nové kolegy a k tomu se vrhnul na technickou IT podporu pro naše konzultanty. Jak se firma rozrůstala, stal jsem se vedoucím vlastního týmu IT podpory.

Jsem hrdý na svůj tým IT podpory, který nenechá nikoho na holičkách. Spojuje nás to, že rádi pomáháme ostatním a poradíme si v situacích, kdy už uživatelská podpora selhává. S oblibou si hrajeme s daty a dokážeme si i naprogramovat vlastní nástroje, které nám toto vše usnadňují. Navíc se staráme o přípravu a správu serverů pro naše produkty. Jsme parta přátelsky naladěných lidí, kteří spolu rádi tráví čas a umí si udělat legraci z ostatních i sami ze sebe.

Ve volném čase se věnuji své rodině. Mám dvě roztomilá zlobidla - Kubíčka a Markétku. Mimo to si občas zajdu zaplavat nebo zahrát s přáteli badminton. A když zbyde čas, moc rád si přečtu nějakou dobrou knihu.

Co se tu budu rozepisovat. Zajímá vás o mě nebo o týmu něco víc? Tak se za námi přijďte podívat. :)

Tmej

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2023. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.