Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Lukáš Ullmann

Vedoucí vývojového týmu

Ulmann Ulmann Ulmann

Do IRESOFTu jsem nastoupil v roce 2007 jako desátý zaměstnanec na pozici programátora Postupně jsem v IRE získával zkušenosti jako vedoucí jednoho ze dvou vývojových týmů, product owner interního informačního systému a komerčního docházkového systému, jako scrum master a nyní jsem vedoucímu celého vývoje a hlavní DJ týmu. Zároveň jsem součástí iresoftího kruhu vedení.

Vývojový tým tvoří product owneři, scrum master, UXák, programátoři a testerky. Vyvíjíme, rozšiřujeme a udržujeme cloudový ERP systém pro poskytovatele sociálních služeb CYGNUS 2. Ve volnějších chvílích konzultuji s kolegy jejich nápady na cloudovém produktu Alveno.

Bydlím v Opavě, v Brně se vyskytuji cca 2-3 dny v týdnu, jako většina lidí v týmu. Hojně využíváme komunikaci přes teams, jak písemnou tak ústní. Pro nás, dojíždějící, firma vybavila prostory postelemi, sprchami a spoustou (ne) alkoholických nápojů ke společnému příjemnému večernímu posezení.

Ve volném čase se věnuji své rodině a především svým dvěma dětem a opravuji a upravuji naši chatu poblíž Bruntálu.

Firma a hlavně všechny týmy mi umožnily pracovat i z domova, jelikož jsem se před několika lety vrátil s rodinou do Opavy. V Brně firma vybudovala skvělé zázemí pro možnost přespávání, kterého často využívám.

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
 
chcizazit@iresoft.cz

Chci být součástí vaší cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2019. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.