Kdo nás vede

Zajímá tě, jací jsou lidé, kteří nás vedou? Co je baví v IRESOFTu a jak tráví volný čas? Každý z našeho vedení o sobě napsal to, co považuje za důležité a zajímavé. Koukni na to! Mimo jiné tady najdeš i fotky, videa, rozhovory, články...

Lukáš Ullmann

Vedoucí vývojového týmu

Ulmann Ulmann Ulmann

Do IRESOFTu jsem nastoupil v roce 2007 jako desátý zaměstnanec na pozici programátora Postupně jsem v IRE získával zkušenosti jako vedoucí jednoho ze dvou vývojových týmů, product owner interního informačního systému a komerčního docházkového systému, jako scrum master a nyní jsem vedoucímu celého vývoje a hlavní DJ týmu. Zároveň jsem součástí iresoftího kruhu vedení.

Vývojový tým tvoří product owneři, scrum master, UXák, programátoři a testerky. Vyvíjíme, rozšiřujeme a udržujeme cloudový ERP systém pro poskytovatele sociálních služeb CYGNUS 2. Ve volnějších chvílích konzultuji s kolegy jejich nápady na cloudovém produktu Alveno.

Bydlím v Opavě, v Brně se vyskytuji cca 2-3 dny v týdnu, jako většina lidí v týmu. Hojně využíváme komunikaci přes teams, jak písemnou tak ústní. Pro nás, dojíždějící, firma vybavila prostory postelemi, sprchami a spoustou (ne) alkoholických nápojů ke společnému příjemnému večernímu posezení.

Ve volném čase se věnuji své rodině a především svým dvěma dětem a opravuji a upravuji naši chatu poblíž Bruntálu.

Firma a hlavně všechny týmy mi umožnily pracovat i z domova, jelikož jsem se před několika lety vrátil s rodinou do Opavy. V Brně firma vybudovala skvělé zázemí pro možnost přespávání, kterého často využívám.

Zaujalo tě, jak u nás fungujeme?

Chceš se na něco zeptat, přijít se podívat nebo se rovnou přidat?

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2023. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.