Jarek hledá implementačního konzultanta


Ahoj, jsem Jarek a v IRESOFTu vedu tým implementačních konzultantů. Zavádíme, nastavujeme, školíme a servisujeme náš software pro sociální služby CYGNUS. Jednoduše řečeno se staráme o to, aby byly naši současní i noví zákazníci se softwarem perfektně seznámeni a proškoleni a mohli tak využívat všechny jeho funkce na maximum. Naše práce ale rozhodně není jen o nastavování programu. Je především o komunikaci, důvěře a podpoře, se kterou k našim zákazníkům přistupujeme. CYGNUS jsme vyvinuli proto, abychom zefektivnili a zjednodušili práci uživatelům pracujícím v sociálních službách. Díky nám mají tito lidé mnohem více času věnovat se svému poslání a klientům, kteří jejich péči potřebují. Pro spoustu našich zákazníků se CYGNUS stal lovebrandem.

Podívej se na www.jarekhledakonzultanta.cz a pokud si myslíš, že je tato pozice pro tebe, neváhej se nám ozvat!Údaje označené * potřebujeme, abychom se ti mohli obratem ozvat.

Poučení: Zadané údaje zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s Tebou v souvislosti s žádostí o pracovní pozici u nás. Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.

Administrativa nebo hardware? Lucka hledá tak trochu od všeho!

Administrativa nebo hardware?
Lucka hledá tak trochu od všeho!

Detail

Navrhni si vlastní
 

Vlastní pozice

Detail

Máš dotazy?

Pokud se chceš na cokoliv zeptat, ozvi se Renatě!

Renata Balíková
HR manažer


balikova@iresoft.czPridej

Chci se stavit na sušenku

Napiš nám nebo zavolej, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!chcizazit@iresoft.cz