Konzultant helpdesku


Bavilo by tě pomáhat našim zákazníkům v sociálních službách? Nejsme jen běžná telefonická podpora. S našimi zákazníky máme blízké vztahy a věříme, že svou ochotou a přístupem jim můžeme jejich náročnou práci usnadnit.

Hlavní náplní běžného dne konzultanta je řešení přijatých dotazů týkajících se používání informačního systému CYGNUS a to buď v mailové, nebo telefonické podobě. CYGNUS je velmi robustní systém a není úplně jednoduché se v něm vyznat. Někdy proto bývají dotazy zákazníků složitější a je potřeba nad řešením přemýšlet komplexně. Komunikujeme i s IT konzultanty a tím pádem musíme umět ovládat jejich jazyk, abychom se efektivně dopátrali k výsledku.

Konzultant je vlastně takový detektiv, který se snaží logicky přijít na podstatu problému a ne ho pouze formálně zahladit. Je vždy dobře připravený a snaží se klientovi rychle a kvalitně poradit. Tvoří tak dlouhodobé a zdravé vztahy se zákazníkem založené na vzájemné důvěře.

Mrkni na web: www.samhledakonzultanta.cz a pokud tě pozice zaujme, dej nám o sobě vědět!Údaje označené * potřebujeme, abychom se ti mohli obratem ozvat.

Poučení: Zadané údaje zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s Tebou v souvislosti s žádostí o pracovní pozici u nás. Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.

Alveno hledá B2B accounťáka

Alveno hledá
B2B accounťáka/accounťačku

Detail

Frontend developer/ka REACT A CSS

Frontend developer/ka REACT A CSS
pro Alveno - HR systém

Detail

Vývojář/ka #, ASP.NET

Vývojář/ka C#, ASP.NET
pro Alveno - docházkový systém

Detail

Lukáš hledá vývojáře/vývojářku .NET

Lukáš hledá
vývojáře/vývojářku .NET

Detail

UX Designer/ka

UX Designer/ka

Detail

Navrhni si vlastní
 

Vlastní pozice

Detail

Máš dotazy?

Pokud se chceš na cokoliv zeptat, ozvi se Renatě!

Renata Balíková
HR manažer


balikova@iresoft.czPridej

Chci se stavit na sušenku

Napiš nám nebo zavolej, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!chcizazit@iresoft.cz