Jak být správným iresofťákem?

Přestože je nás tolik, kolik nás je, pořád jsme jedna velká rodina. Čím to? Díváme se na svět stejnýma očima. Tady jsou naše hodnoty, kterým věříme a snažíme se je dodržovat. A určitě by jim měl věřit každý další iresofťák. Nejsou to prázdná marketingová sdělení, jak jsme dobří. Zhmotnili jsme názory a zážitky lidí zevnitř IReSoftu.

Přátelský tým

Buď spolehlivý a hraj férově

Důvěra je základem fungujícího týmu a našeho přátelského kolektivu. Musíme se umět spolehnout jeden na druhého, protože pak můžeme naši pozornost soustředit směrem dopředu a společně tak dělat, co nás baví.

Spolehlivost se projevuje čestností a férovým, otevřeným a korektním přístupem. Co slíbíš, to taky dodržíš. A pokud se změní okolnosti, tak to řekni ostatním co nejdřív, abys narovnal jejich očekávání. Když se ti něco nepovede, postavíš se k tomu čelem a jednáš na rovinu. Toho si opravdu ceníme.

Aktivně se zapojuj

Aktivně se zapojuj

Vytváříme svobodné prostředí, které je založené na proaktivním, angažovaném a zodpovědném přístupu každého z nás. Díky tomu nemusíme mít ve firmě pozice, které kontrolují a hlídají, aby vše fungovalo. Každý přispíváme svým dílem, takže kolem sebe máme příjemné a fungující prostředí, kam se můžeme těšit.

Angažovanost se projevuje tak, že se sám od sebe zapojuješ do dění okolo sebe a přispíváš k tomu, aby ses u nás cítil líp nejen ty, ale i tvoji kolegové. Je to zároveň o slušnosti a ohledu ke svému okolí. Nepoužíváš ve svém slovníku „by se mělo“, „ono se“ nebo „samo se“, protože nečekáš, že to za tebe udělá někdo jiný.

Buduj vztahy

Buduj vztahy

Nejsilnější stránkou iresofťácké firemní kultury je přátelské a kamarádské prostředí. Mnoho lidí u nás má velmi dobré kamarády nebo dokonce nejlepšího přítele. Spolupráce, hledání win/win řešení a týmový přístup je základním stavebním kamenem naší iresoftí party.

Týmovost se projevuje tak, že se zajímáš o ostatní, respektuješ je a dokážeš je taky ocenit a pochválit. Každý chceme mít možnost se cítit, že jsme součástí přátelského kolektivu, a že do něj patříme. Často děláš věci nad rámec očekávání a nabídneš svoji pomoc, když vidíš, že ji tvoji kolegové potřebují.

Buď otevřený změnám

Buď otevřený změnám

Inovace, změny a hledání nových cest máme hluboce zakořeněné v naší DNA. Kdykoliv najdeme lepší způsob, jak něco udělat, tak jdeme do toho. Nebaví nás dělat věci stále stejně jen pro to, že se tak dělaly vždycky.

Otevřenost změnám se projevuje tak, že když někdo přijde s dobrým nápadem, tak mu ho pomůžeš zrealizovat nebo přispěješ myšlenkou, jak ho ještě vylepšit. Myslíš pozitivně a vždy se snažíš najít cestu dopředu. Na problémy se díváš jako na výzvy, které společně zvládneme překonat.

Chtěj se rozvíjet

Chtěj se rozvíjet

Uvědomujeme si, že máme-li doručovat našim zákazníkům zážitek v podobě stále vychytanějších služeb a úžasnějších produktů, musíme nejdřív začít sami u sebe. Věříme, že školou naše vzdělání neskončilo, proto jsme otevření dalšímu osobnímu rozvoji a zlepšování našich dovedností.

Zájem o osobní rozvoj se projevuje tak, že si uvědomuješ, že nemůžeš v životě vědět vše, a že můžeš být vždycky lepší. Proto se snažíš z každé chyby poučit, vítáš zpětnou vazbu a aktivně hledáš příležitosti k rozvoji.

Líbí se ti, jací jsme?

Mluvíme ti z duše? Uznáváš stejné hodnoty?

Chci se zeptat

Mgr. Eliška Graciasová
Expert na iresoftí talenty
Rozuměj: Personalistka

graciasova@iresoft.cz
+ 420 775 090 689

Chci se stavit na sušenku

Napiš nám nebo zavolej, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!

chcizazit@iresoft.cz
+420 775 090 689

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.

COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IReBook 2016!

Loňských IReBooků jsme rozdali 2000 a už bohužel nejsou k mání! Ale nezoufej a rovnou si napiš o nový. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mejl a číslo. Domluvíme se, kam ho chceš poslat.