Jak být správným iresofťákem?

Přestože je nás tolik, kolik nás je, pořád jsme jedna velká rodina. Čím to? Díváme se na svět stejnýma očima. Tady jsou naše hodnoty, kterým věříme a snažíme se je dodržovat. A určitě by jim měl věřit každý další iresofťák. Nejsou to prázdná marketingová sdělení, jak jsme dobří. Zhmotnili jsme názory a zážitky lidí zevnitř IRESOFTu.Jsem spolehlivý.

Mé slovo platí a když něco slíbím, tak to dodržím. Pokud se změní okolnosti, tak dám vědět co nejdřív, abychom mohli spolu najít nové řešení. A pokud se stane, že zapomenu, tak se upřímně omluvím.

#jsemspolehlivy

Hraji férově.

Jednám narovinu a pokud se mi něco nelíbí nebo mi něco vadí, tak to řeknu rovnou dané osobě, která s tím něco může udělat. Nešířím drby všude okolo, nepomlouvám nebo nejednám za zády. Když potřebuji pomoc nebo informaci, tak si o ni řeknu té správné osobě.

#hrajiferove

Jsem ohleduplný.

Když něco dělám, myslím na to, že po mě přijde někdo jiný, a proto dělám věci pořádně. Společné prostory, jako je kuchyňka, záchod nebo zasedačka, nechávám v takovém stavu, v jakém bych je sám chtěl najít. Když něco dojde, tak to doplním, nebo dám vědět.

#jsemohladuplny


Respektuji.

Naslouchám, abych pochopil/a názory ostatních a společně se snažíme najít nejschůdnější řešení, kde vyhrávají všichni. Nevnucuji ostatním svoji “pravdu”, nepovyšuji se nad ostatní a nevynáším unáhlené soudy. Respektuji osobnost druhého, i když mám na věc jiný názor. Nikoho neurážím ani neshazuji.

#respektuji

IRESOFT o nás
IRESOFT o násLíbí se ti, jací jsme?

Mluvíme ti z duše? Uznáváš stejné hodnoty?

Chci být součástí vaší
cesty

Renata Balíková
HR manažer
 balikova@iresoft.cz

Chci se stavit
na sušenku

Napiš nám, kdy se ti to hodí. Rádi ti ukážeme naši „kuchyň“!


 
chcizazit@iresoft.cz

Chci vědět víc

Podívej se na náš profil na tržišti firemních kultur.


COCUMA.CZPridej

Napiš si o tištěný IREBOOK!

Napiš si o IREBOOK 2020. Dozvíš se, jaké máme hodnoty, jaká je u nás firemní kultura a na fotkách zjistíš, co všechno jsme loni zažili. Jo a samozřejmě nechybí nové příběhy skutečných iresofťáků. Bez cenzury :-)

 Nevyplnili jste povinné pole.

Dej nám svůj mail a domluvíme se, kam ho chceš poslat.


Poučení: Zadaný e-mail zpracujeme pouze za účelem naší komunikace s tebou v souvislosti se zasláním IREBOOKu.
Tvoji emailovou adresu a adresu dodání nebudeme následně využívat pro žádné jiné účely a ani je nikomu dalšímu nepředáme s výjimkou případného zpracovatele, který pro nás rozesílání IREBOOKu zajišťuje.
Pro více informací o zásadách zpracování osobních údajů klikni zde.