Chcete se s námi spojit?

Napsat můžete Jirkovi, který nás vede, Janě, která ti pomůže s obecnými dotazy anebo s Andreou, která se stará o naše štěstí v práci. Pokud se váš dotaz týká produktů, využijte tři možnosti kontaktů ve spodní řadě.

Jiří Halousek
Ten, který vede ty, co vedou
Rozuměj: Ředitel


halousek@iresoft.cz

Jana Grossmanová
Slunce IReSoftu
Rozuměj: Recepční


info@iresoft.cz
+ 420 543 215 460

Andrea Gembalová
Štěstěna
Rozuměj: Chief Happiness Officer


chcizazit@iresoft.cz

Informace o našich produktech

Školicí centrum

V budově máme docela šikovně řešené školicí prostory, které využíváme primárně my, iresofťáci. Pokud by se vám ale líbilo uspořádat u nás svoji akci, neváhejte se ozvat. Určitě se domluvíme.

Až pro 30 účastníků a 2 školitele | projekční a audio zázemí | free Wi-Fi | klimatizace
samostatné sociální zařízení a šatna | malá kuchyňka


Údaje označené * potřebujeme, abychom se ti mohli obratem ozvat.
Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.Jak se k nám dostanete?

Najdete nás nedaleko centra Brna na ulici Cejl č. 62 (budova se zelenou fasádou).

Pěšky

Autem

Vlakem

Busem


Z ulice Cejl projdete průchodem na dvůr budovy, pokračujete šikmo doprava, vstoupíte ze dvora do budovy a výtahem vyjedete do 5. patra. Vystoupíte z výtahu a školicí středisko je po levé straně, označené dveře se zvonkem.

Nezapomeňte, že na ulici Cejl je zákaz stání. Doporučujeme parkoviště u nákupního centra Albert a pěšky dojít cca 200 m. Z ulice Cejl projdete průchodem na dvůr budovy, pokračujete šikmo doprava, vstoupíte ze dvora do budovy a výtahem vyjedete do 5. patra. Vystoupíte z výtahu a školicí středisko je po levé straně, označené dveře se zvonkem.

Přímo od hlavního nádraží k nám jede tramvaj č. 2 a 4. Vystupte na zastávce „Tkalcovská“, od které je školicí centrum vzdáleno cca 150 m směrem do centra. Jedná se o budovu se zelenou fasádou, projdete průchodem na dvůr budovy, pokračujete šikmo doprava, vstoupíte ze dvora do budovy a výtahem vyjedete do 5. patra. Vystoupíte z výtahu a školicí středisko je po levé straně, označené dveře se zvonkem.

Doporučujeme jít od autobusového nádraží Zvonařka pěšky cca 400 m (cestou skrz nebo okolo obchodní galerie Vaňkovka) k zastávce MHD „Hlavní nádraží“. Přímo od hlavního nádraží k nám jede tramvaj č. 2 a 4. Vystupte na zastávce „Tkalcovská“, od které je školicí centrum vzdáleno cca 150 m směrem do centra. Jedná se o budovu se zelenou fasádou, projdete průchodem na dvůr budovy, pokračujete šikmo doprava, vstoupíte ze dvora do budovy a výtahem vyjedete do 5. patra. Vystoupíte z výtahu a školicí středisko je po levé straně, označené dveře se zvonkem.

Kontaktní údaje

Centrála

Cejl 62
602 00 Brno
Mapa

Fakturační údaje

IReSoft, s.r.o.

IČ: 26297850
DIČ: CZ26297850


Společnost IReSoft, s.r.o. je registrována u Krajského soudu Brno, odd. C, vložka 42453

Kontakt

+420 543 215 460
info@iresoft.cz