Chceš se s námi spojit?

Napsat můžeš Jirkovi, který nás vede, Janě, která ti pomůže s obecnými dotazy, anebo Renatě, která k nám hledá nové iresofťáky. Pokud se tvůj dotaz týká produktů, využij tří možností kontaktů ve spodní řadě.

Jiří Halousek
Ten, který vede ty, co vedou
Rozuměj: Ředitel


halousek@iresoft.cz

Jana Grossmanová
Slunce IRESOFTu
Rozuměj: Recepční


info@iresoft.cz
+ 420 543 215 460

Renata Balíková
Expertka na iresoftí talenty
Rozuměj: HR manažer


balikova@iresoft.cz

Informace o našich produktechJak se k nám dostanete?

Najdete nás nedaleko centra Brna na ulici Cejl č. 62 (budova se zelenou fasádou).

Pěšky

Autem

Vlakem

Busem


Z ulice Cejl projdete průchodem na dvůr budovy, pokračujete šikmo doprava, vstoupíte ze dvora do budovy a výtahem vyjedete do 5. patra. Vystoupíte z výtahu a školicí středisko je po levé straně, označené dveře se zvonkem.

Nezapomeňte, že na ulici Cejl je zákaz stání. Doporučujeme parkoviště u nákupního centra Albert a pěšky dojít cca 200 m. Z ulice Cejl projdete průchodem na dvůr budovy, pokračujete šikmo doprava, vstoupíte ze dvora do budovy a výtahem vyjedete do 5. patra. Vystoupíte z výtahu a školicí středisko je po levé straně, označené dveře se zvonkem.

Přímo od hlavního nádraží k nám jede tramvaj č. 2 a 4. Vystupte na zastávce „Tkalcovská“, od které je školicí centrum vzdáleno cca 150 m směrem do centra. Jedná se o budovu se zelenou fasádou, projdete průchodem na dvůr budovy, pokračujete šikmo doprava, vstoupíte ze dvora do budovy a výtahem vyjedete do 5. patra. Vystoupíte z výtahu a školicí středisko je po levé straně, označené dveře se zvonkem.

Doporučujeme jít od autobusového nádraží Zvonařka pěšky cca 400 m (cestou skrz nebo okolo obchodní galerie Vaňkovka) k zastávce MHD „Hlavní nádraží“. Přímo od hlavního nádraží k nám jede tramvaj č. 2 a 4. Vystupte na zastávce „Tkalcovská“, od které je školicí centrum vzdáleno cca 150 m směrem do centra. Jedná se o budovu se zelenou fasádou, projdete průchodem na dvůr budovy, pokračujete šikmo doprava, vstoupíte ze dvora do budovy a výtahem vyjedete do 5. patra. Vystoupíte z výtahu a školicí středisko je po levé straně, označené dveře se zvonkem.

Kontaktní údaje

Centrála

Cejl 62
602 00 Brno
Mapa

Fakturační údaje

IRESOFT s.r.o.

IČ: 26297850
DIČ: CZ26297850


Společnost IRESOFT s.r.o. je registrována u Krajského soudu Brno, odd. C, vložka 42453

Kontakt

+420 543 215 460
info@iresoft.cz